Darmowy Webinar Marketingowy

Marketing przenosi się dziś do internetu. Pomyśl sobie ile osób w tym momencie szuka w internecie informacji na temat produktów czy usług oferowanych przez Twoją firmę. Jeśli ciekawi Cię, ile osób w Twojej okolicy szuka produtków z Twojej branży i masz godzinę czasu w niedzielę, to zapraszam Cię na darmowy webinar marketingowy. Podczas szkolenia online,  nie tylko dowiesz się o liczbie Twoich potencjalnych , internetowych klientów, ale i i podpowiem Ci co zrobić, aby większa liczba internautów odwiedzała Twoją stronę internetową.

webinar marketingowy

Marketing przenosi się dziś do internetu. Poznasz narzędzia i strategie, które pomogą w promocji Twojej marki w sieci. Dziś nie wystarczy, że masz stronę firmową, dziś oprócz odpowiednio zoptymalizowanej strony, konieczna jest organizacja „przyciągającego klientów zamieszanie”. I takie właśnie zamieszanie pomogę Ci stworzyć, krok po kroku.

Dlatego, w niedzielę zarezerwuj godzinę przed własnym komputerem, przygotuj kartkę, długopis i przede wszystkim przygotuj się na marketingowe zmiany w Twojej firmie. Zmiany na lepsze!

Podczas godzinnego webinaru marketingowego dowiesz się m.in.

  • ile osób poszukuje Twoich produktów i usług w sieci
  • jak można do nich dotrzeć
  • największe przeszkody w osiąganiu sukcesu w internecie
  • wybrana strategia marketingowa – krok po kroku
  • i wiele innych tajemnic marketingu w internecie

Pamiętaj, że z uwagi na ograniczenia techniczne liczba uczestników darmowego szkolenia jest ograniczona (wejdź do internetowego pokoju kilka munut wcześniej), dlatego nie czekaj dłużej i zarezerwuj swoją bezpłatną wejściówkę:

Do zobaczenia i do usłyszenia !

Michał Szafrański

Pozostańmy w kontakcie

Pytania ? Śmiało, rozwieję wszystkie wątpliwości !

730 775 333 .:. info@trenermarketingu.pl