Trener marketingu

Miło mi, że mnie odwiedziłeś, bo to znak że interesuje Cię temat marketingu i biznesu. Możemy sobie przybić biznesową „piątkę”, ponieważ od lat pasjonuję się wszystkim co związane z przedsiębiorczością, marketingiem i reklamą. Jako skuteczny trener marketingu mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Od kilku lat testuję strategię marketingowe na własnych projektach, aby wybrać te, które naprawdę działają.

trener biznesuChyba zgodzisz się z tym, że kluczową sprawą dla każdego biznesu jest ruch na stronie internetowej. Dziś strona internetowa sama w staje się już standardem. Kluczem jest optymalnie skonstruowana witryna, która jest częśto odwiedzana przez osoby z Twojej grupy docelowej - twojej branży.

Pozwól że posłużę się przykładem branży betoniarskiej. W tym miejscu chciałbym zapytać, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że fraza np. „beton towarowy” jest wpisywana miesięcznie w wyszukiwarkę Google aż 1600 razy. Pomyśl tylko, ponad półtora tysiąca razy ktoś szukał tego produktu. Nawet jeśli zawęzimy zakres wyszukiwania do frazy „beton towarowy kielce” to nadal jest to liczba ok. 75 wyszukań.

Kolejne statystyki to liczba rekordów: stron, ogłoszeń, wpisów branżowych, artykułów, związanych z produktami i usługami, „like” na Facebooku. Łącznie daje to w zależności od branży od kilkuset do kilku tysięcy osób, które szukają informacji na temat oferowanych przez Ciebie produktów i usług.

Niemal co tydzień analizuję kolejne branże na darmowych, marketingowych webinarach, tam też możesz uzyskać dostęp do materiałów, z których pomocą sam możesz wykorzystać moją wiedzę w praktyce. Otrzymuję dużo e-maili, w których przedsiębiorcy żalą się na zbyt małą liczbę potencjalnych klientów, generowanych za pomocą internetu i proszą o pomoc.

Dziś mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie - co powiesz na propozycję współpracy opartą o kompleksowe wsparcie marketingowe i wdrożenie w Twojej firmie Programu trenermarketingu.pl, w skład którego wchodzi:

Optymalizacja strony www

Wykonam optymalizację Twojej strony internetowej, pod kątem wyszukiwarki Google i intuicyjnej nawigacji.
Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej strony lub jest ona „archaiczna” - uzyskasz 20%-owy rabat, na wykonanie profesjonalnej strony firmowej oraz bloga.

Pozycjonowanie

W skład pozycjonowania wchodzić będzie m.in. cykliczne katalogowanie, linkowanie, marketing szeptany, publikacja artykułów na portalach branżowych.

Prowadzenie bloga

Prowadzenie tematycznego bloga to nie tylko podnoszenie rangi przedsiębiorcy jako eksperta branży, ale również dostarczanie unikalnych treści (contentu), tak ważnego z punktu widzenia pozycjonowania strony.
Video Marketing
Wideo podbija świat, również ten marketingowy. Ciągły brak czasu sprawia, że Twoi potencjalni klienci unikając długich tekstów, wolą wartościowe i szybkie wideo. I właśnie takie branżowe wideo zobaczą Twoi odbiorcy na blogu, kanale YouTube czy w mediach społecznościowych.
Facebook Marketing
Możesz mieć różny stosunek do giganta jakim jest Facebook, ale pomyśl ilu potencjalnych klientów korzysta dziś z Facebooka, ba ilu korzysta z niego w tym momencie ? Po prostu odpowiednio zaprezentowana oferta i regularnie umiejętnie strona Fanpage Twojej firmy to dziś nie tylko przywilej, ale biznesowy obowiązek.

Tylko kompleksowe podejście, tzn. umiejętne dopasowanie narzędzi i technik skutecznie zwiększa sprzedaż produktów i usług w internecie.

Zastanawiasz się, ile takie wsparcie może kosztować ? Ciekawe o jakich kwotach myślisz ? Mam nadzieje, że Cię pozytywne zaskoczę, proponując zajęcie się kompleksowym marketingiem w Twojej firmie za jedyne:

700,00 zł/miesięcznie

500,00 zł/miesięcznie (- 28%)
(wystawiam Faktury, dzięki czemu koszty oferowanych usług marketingowych możesz wliczyć w koszty firmy)

gwarancja zadowolenia

Nie każdy może skorzystać z mojej propozycji, ponieważ angażuję się osobiście w strategię marketingową każdego z moich partnerów (a doba ma tylko 24 godziny), dlatego aby rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości, na samym początku zorganizujemy bezpłatną konsultację. To będzie rozmowa o Twoim biznesie i mojej wizji, jak można go udoskonalić, aby podnieść go na wyższy poziom.

Jeżeli rozmowa i przedstawiona wizja nie będzie Cię satysfakcjonowała możesz zawsze zrezygnować. Mam nadzieję, że dodatkowo utwierdzi Cię to w przekonaniu, że to co robimy ma sens.

Oferta ta jest specjalna, ponieważ w ramach współpracy wykorzystam wszystkie znane mi sposoby, całe doświadczenie i narzędzia, abyś odniósł sukces, tak aby nasza współpraca przynosiła wymierne korzyści. Jeśli Ty odniesiesz biznesowy i finansowy sukces, ja również go osiągnę.

gratis

Na bazie przesyłanych wiadomości o Waszych oczekiwaniach wględem marketingu w internecie postanowiłem dorzucić do Programu TRENERMARKETINGU.pl coś specjalnego. Zestaw gratisów o łącznej wartości ponad stu złotych, w skład których wchodzi:

20 % rabat na wykonanie profesjonalnej strony internetowej/wizytówki firmowej

Telefoniczna, indywidualna konsultacja marketingowa

Wszystko to za darmo! Aby nie było wątpliwości co do tego, że jest to propozycja, która może wprowadzić Twoją firmę na marketingowy - wyższy poziom!

Nie będę pisał nic więcej. Czas na Twoja decyzję. Pamiętaj o gwarancji zadowolenia, która sprawia, że nic nie tracąc możesz tylko zyskać.

Do zobaczenia na biznesowej drodze...

michał szafrański

Udanego dnia
Michał Szafrański

Pozostańmy w kontakcie

Pytania ? Śmiało, rozwieję wszystkie wątpliwości !

730 775 333 .:. info@trenermarketingu.pl